Juniorzy

JUNIORKI
100m RYSIUKIEWICZ  Agnieszka 78 11.78 20.09.97 Lublin Lubtour Zielona Góra
200m HENNIG  Anita 82 24.26 29.08.00 Wrocław Lubtour Zielona Góra
400m KACZMAREK Natalia 98 53.90 11.06.16 Gdańsk ALKS PWSZ Gorzów Wlkp.
800m ENNAOUI Sofia 95 2:02.72 22.06.14 Szczecin LKS Lubusz Słubice
1500m ENNAOUI Sofia 95 4:07.34 07.06.14 Szczecin LKS Lubusz Słubice
3000m ENNAOUI Sofia 95 8:59.44 14.06.14 Sotteville LKS Lubusz Słubice
5000m STAWICKA  Agnieszka 80 17:20.19 21.07.99 Białystok Błękitni Osowa Sień
100 pł GORZELAŃCZYK Beata 85 13.83 26.06.04 Białystok LKS Lubusz Słubice
400 pł PŁOCKA  Gabriela 83 59.02 29.06.02 Bielsko Biała Błękitni Osowa Sień
2.000 prz OLASZEK Agata 86 6:52.46 06.07.05 Bydgoszcz LLKS Gubin
W dal SZCZEPAŃSKA  Magdalena 80 6.06 22.05.99 Kielce Lubtour Zielona Góra
Trójskok HOŁOWACZ  Joanna 79 12.57 12.07.98 Bydgoszcz LKS Lubusz Słubice
Wzwyż OLEJNIK  Renata  69 184 18.07.87 Warszawa LKS Lubusz Słubice
Tyczka RATAJCZAK  Justyna 85 4.10 16.07.04 Grossetto ZLKL Zielona Góra
Kula 4kg KORALEWSKA Izabela 85 15.69 26.06.04 Białystok ULKS ILNO Torzym
Dysk 1kg CYMER  Danuta 55 53.20 05.08.73 Drezno Warta Gorzów Wlkp.
Oszczep 600g MICKIEWICZ Aleksandra 51.97 23.05.13 Zielona Góra ULKS UCZNIAK Szprotawa
Młot 4kg STONOGA Dorota 86 61.60 23.05.04 Zielona Góra ULKS ILNO Torzym
7-bój SZCZEPAŃSKA  Magdalena 80 5619 3/4.07.99 Praga Lubtour Zielona Góra
4 x 100m LUBTOUR Zielona Góra 47.57 29.05.99 Stargard  
  A.Grad 82, M.Szczepańska 80, J.Kowalska 80, A.Hennig 82  
4 x 400m BŁĘKITNI OSOWA SIEŃ 3.46,15 8.07.01 Zielona Góra  
  A.Szymańska 82,A.Kiedrowicz 83,G.Płocka 83, D.Stokowska 82   
Chód 5 KIBA  Katarzyna  73 23:47.0 20.04.91 Słubice LKS Lubusz Słubice
Chód 10 BOBKO  Agnieszka  72 53:30.0 06.05.89 Alitus LKS Lubusz Słubice

 

 

JUNIORZY
100m ZIÓŁKOWSKI Fabian 86 10.56 11.06.05 Słubice LKS Lubusz Słubice
200m KRAWSZ Eugeniusz 58 21.30 21.08.77 Donieck SZS AZS  Zielona Góra
400m FÓRMAŃSKI Mateusz 46.75 20.07.10 Montcon ZLKL Zielona Góra
800m CZAPIEWSKI  Paweł  78 1:48.27 14.06.97 Sopot LKS Lubusz Słubice
1500m KACZMAREK  Mariusz 78 3:44.50 18.05.96 Wrocław Carina Gubin
3000m POPŁAWSKI Radosław 8:08.51 18.06.02 Warszawa MKSiT Astra Nowa Sól
5000m POPŁAWSKI Radosław 14:21.71 25.05.01 Sopot MKSiT Astra Nowa Sól
10000m HAPEL  Ludwik 56 30:59.0 19.10.74 Zielona Góra Nadodrze  Zielona Góra
110 pł BUDZIŁŁO  Artur 79 14.09 31.07.98 Annecy Lubtour Zielona Góra
400 pł NOWAK  Andrzej 67 51.44 04.08.84 Plowdiw Zryw  Zielona Góra
2000prz. POPŁAWSKI Radosław 5:30.73 18.05.02 Wrocław MKSiT Astra Nowa Sól
3000prz. POPŁAWSKI Radosław 8:33.46 25.05.02 Szczecin MKSiT Astra Nowa Sól
W dal CYBULSKI  Grzegorz 51 7.96 24.05.70 Poznań MKSiT Astra Nowa Sól
Trójskok HOFFMAN  Zdzisław 59 15.84 20.08.78 Poznań SZS AZS  Zielona Góra
Wzwyż BICZYSKO  Dariusz 62 2.20 31.08.80 Łódź Lubtour Zielona Góra
Tyczka KONCUR  Jacek 72 5.10 10.06.90 Warszawa Lubtour Zielona Góra
  LISIAK Adam 90 5.11 23.01.09 Spała ZLKL Zielona Góra
Kula 7.26kg CHRZANOWSKI  Tomasz 81 18.19 06.08.99 Ryga Lubtour Zielona Góra
Kula  6kg PRACZYK Wojciech 93 18.14     ULKS Uczniak Szprotawa
Dysk 2kg PRACZYK Wojciech 93 58.49 16.06.12 Bielko Biała ULKS UCZNIAK Szprotawa
Dysk 1.75kg PRACZYK Wojciech 93 64.22 24.06.12 Białystok ULKS Uczniak Szprotawa
Młot 7.26kg KONDRATOWICZ  Wojciech 80 74.12 08.08.99 Ryga AZS AWF Gorzów Wlkp.
Młot  6kg RODAK Michał 85 67.34 14.06.03 Poznań ULKS Ilno Torzym
Oszczep 800g FRĄCKIEWICZ Piotr 89 78.02 18.09.09 Kołobrzeg ZLKL Zielona Góra
10-bój KONDRATOWICZ  Marcin 79 7141 06/07.06.98 Wrocław AZS AWF Gorzów Wlkp.
4 x 100m LKS LUBUSZ  SŁUBICE 41.10 05.07.05 Bydgoszcz  
  F.Ziółkowski 86, A.Toczyński 86,M.Ignaś 87,J.Lewandowicz 87        
4 x 400m LKS BŁĘKITNI Osowa Sień 3:13.83 05.07.05 Zamość  
  Ł.Hajduk 84, Ł.Pryga 85, P.Dąbrowski 95, K.Askuntowicz 84        
Chód 10 ZEISKE Szymon 84 43:49.00 12.04.03 Zaniemyśl Błękitni Osowa Sień
Chód 20 RUDNICKI  Arkadiusz 71 1:36:41.0 21.04.90 Słubice LKS Lubusz Słubice
Back to Top