Juniorzy młodsi

JUNIORKI  MŁODSZE
100m HENNIG  Anita  82 11.87 22.05.99 Kielce Lubtour Zielona Góra
200m JANKOWSKA Agata 88 24.40 16.07.05 Marakesz ZLKL Zielona Góra
400m KACZMAREK  Natalia 98 54.25 16.07.15 Cali ALKS PWSZ Gorzów Wlkp.
800m ENNAOUI Sofia 95 2:05.09 26.05.12 Gdańsk LKS Lubusz Słubice
1500m ENNAOUI Sofia 95 4:13.68 13.07.12 Barcelona LKS Lubusz Słubice
3000m ENNAOUI Sofia 95 9:24.92 29.09.12 Białogard LKS Lubusz Słubice
100 pł  76 BOROWIAK Agata 96 13.87   28.07.13 Łódż AZS PWSZ Gorzów Wlkp.
100 pł 84 GORZELAŃCZYK Beata 85 14.31 29.07.01 Poznań LKS Lubusz Słubice
400 pł PŁOCKA  Gabriela 83 59.67 26.08.00 Białystok Błękitni Osowa Sień
1.500 prz OLASZEK Agata 86 4:59.09 21.07.03 Gdańsk LLKS Gubin
2.000 prz. PAWLUS Klaudia 00 6:55.41 21.05.16 Zielona Góra LLKS Osowa Sień
W dal LECHKUN  Marzena 69 5.97 29.06.86 Poznań LKS Lubusz Słubice
Trójskok HOŁOWACZ  Joanna  79 11.70 23.09.95 Białystok LKS Lubusz Słubice
Wzwyż OLEJNIK  Renata 69 180 01.10.86 Słubice LKS Lubusz Słubice
Tyczka RATAJCZAK  Justyna 85 3.90 9.06.02 Grudziądz ZKL Zielona Góra
Kula 4kg BAZYLSKA  Danuta 55 14.75 21.05.72 Wrocław Lumel  Zielona Góra
Kula 3kg GARCZAREK Beata 89 13.67 25.09.04 Świecie ULKS ILNO Torzym
Dysk 1kg SAS  Elżbieta 55 49.86 27.10.75 Zielona Góra Lumel  Zielona Góra
Oszczep 600g KACZMAREK  Karolina 80 48.58 13.09.97 Wrocław LKS Lubusz Słubice
Oszczep 500g MICKIEWICZ Aleksandra 95 53.32 21.07.12 Kraków ULKS UCZNIAK Szprotawa
Młot 4kg STONOGA Dorota 86 55.70 12.06.03 Zielona Góra ULKS ILNO Torzym
Młot 3kg KRYGIEL Małgorzata 98 51.62 24.04.15 Zielona Góra AZS AWF Gorzów Wlkp.
7-bój SZCZEPAŃSKA  Magdalena 80 5.215 10/11.05.97 Zielona Góra Lubtour Zielona Góra
4 X 100m ZLKL Zielona Góra 48.03 24.07.82 Warszawa  
  Jankowska 88, Senderek 89, Stroka 89, Romanowska 89  
4 x 400m LUBTOUR Zielona Góra 3:52.24 14.07.84 Poznań  
  I.Bukowska 68,M.Marciniszyn 67,M.Kurzawska 68,A.Stefan 68  
Chód 3 BOBKO  Aneta 74 14:02.0 03.09.88 Sosnowiec LKS Lubusz Słubice
Chód 5 KIBA  Katarzyna  73 24:07.0 05.05.90 Alitus LKS Lubusz Słubice

 

JUNIORZY  MŁODSI
100m GAŁANDZIEJ Jakub 97 10.68 09.06.13 Słubice MLKS AGROS Żary
200m FÓRMŃSKI Mateusz 91 21.99 24.05.08 Zielona Góra ZLKL Zielona Góra
400m KAPAŁA  Dawid 97 48.36 20.09.14 Częstochowa ZLKL Zielona Góra
800m LEWANDOWSKI Marcin 87 1:51.73 13.06.04 Słubice LLKS Osowa Sień
1500m LEWANDOWSKI Marcin 87 3:50.00 19.06.04 Białogard LLKS Osowa Sień
3000m POPŁAWSKI  Radosław  83 8:15.60 07.09.00 Zielona Góra MKSiT Astra Nowa Sól
5000m JAMONT  Przemysław 59 15:26.4 04.09.77 Poznań Lubtour Zielona Góra
110 pł CZAK Jakub 14.06 29.07.17 Warszawa LKS Lubusz Słubice
400 pł NOWAK  Andrzej 67 51.44 4.08.84 Plowdiw Zryw  Zielona Góra
1500 prz WOJTCZAK  Grzegorz 83 4:08.18 26.08.00 Białystok MKSiT Astra Nowa Sól
2000 prz WOJTCZAK  Grzegorz 83 5:45.57 23.09.00 Poznań MKSiT Astra Nowa Sól
3000 prz WOJTCZAK  Grzegorz 83 9:11.78 03.09.00 Grudziądz MKSiT Astra Nowa Sól
W dal CYBULSKI  Grzegorz 51 7.28 28.09.68 Warszawa MKSiT Astra Nowa Sól
Trójskok GEMBOROWSKI  Leszek 58 14.72 10.05.75 Berlin Nadodrze Zielona Góra
Wzwyż BICZYSKO  Dariusz 62 2.10 11.08.79 Poznań Lubtour Zielona Góra
Tyczka KONCUR  Jacek 72 4.90 03.06.89 Zielona Góra Zryw  Zielona Góra
Kula 6kg CHRZANOWSKI  Tomasz 81 18.26 19.09.98 Białystok Lubtour Zielona Góra
Kula 5kg SKOPIŃSKI Michał 00 19.20 29.07.17 Poznań ZLKL Zielona Góra
Dysk 1,5kg PRACZYK Wojciech 93 62.20 18.09.10 Zielona Góra ULKS UCZNIAK Szprotawa
Młot 6kg KONDRATOWICZ  Wojciech 80 66.94 04.10.97 Zielona Góra AZS AWF Gorzów Wlkp.
Młot 5kg RODAK Michał 85 68.85 27.07.02 Wrocław ULKS ILNO Torzym
Oszczep 800g GAJLEWICZ Andrzej 55 73.14 22.05.72 Zielona Góra Lumel Zielona Góra
Oszczep 700g KWAŚNIEWSKI Mateusz 95 71.36 12.09.12 Wrocław ULKS UCZNIAK Szprotawa
10-bój PRZYBYŁ Marcin 89 6701 22/24.07.05 Warszawa ULKS ILNO Torzym
8-bój MUTWIL Hubert 95 5303 26/27.07.13 Łódż MLKS AGROS Żary
4 x 100 m LKS LUBUSZ Słubice 43.06 24.07.04 Zielona Góra  
  J.Lewandowicz 87, M.Hudziak 87, M.Ignyś 87, M.Łosoś 88  
4 x 400m LKS LUBUSZ Słubice 3:20.82 22.07.12 Kraków  
  M.Miljan 95, M.Dalecki 96, M.Drzewiecki 96, P.Hładuniuk 95  
Chód 5 RUDNICKI  Arkadiusz 71 21:24.0 03.09.88 Sosnowiec LKS Lubusz Słubice
Chód 10 ZEISKE Szymon 84 44:56.28 22.04.01 Katowice Błękitni Osowa Sień
Back to Top