Seniorzy

SENIORKI
100 ONYŚKO Daria 81  11.41 09.08.06 Geteborg AZS AWF Gorzów Wlkp.
200m OLISZEWSKA  Grażyna 59 23.93 04.06.80 Ostrawa Lubtour Zielona Góra
200 TYMIŃSKA Karolina 84 23.93 30.07.10 Barcelona ZLKL Zielona Góra
400m OLISZEWSKA  Grażyna 59 52.36 27.07.80 Moskwa Lubtour Zielona Góra
800m ENNAOUI Sofia 95 2:00.11 27.08.15 Pekin LKS Lubusz Słubice
1500m ENNAOUI Sofia 95 4:04.26 17.07.15 Monako LKS Lubusz Słubice
3000m ENNAOUI Sofia 95 8:59.44 14.06.14 Sotteville LKS Lubusz Słubice
5000m STAWICKA Agnieszka 80 16:21.51 04.08.00 Kraków Błękitni Osowa Sień
10000m STAWICKA Agnieszka 80 34:13.75 1.09.01 Świecie Błękitni Osowa Sień
Maraton KAWIORSKA  Maria  56 2:45.00 27.09.87 Berlin AZS AWF Gorzów Wlkp.
100 pł TYMIŃSKA Karolina 84 13.54 30.07.10 Barcelona ZLKL Zielona Góra
400 pł PSKIT Małgorzata 76 55.86 06.09.00 Wrocław Błękitni Osowa Sień
3.000 prz BUDNIAK Julia 81 10:41.45 13.04.07 Walnut LLKS Gubin
W dal TYMIŃSKA Karolina 84 6.46 09.07.10 Bielsko Biała ZLKL Zielona Góra
Wzwyż JAKÓBCZAK  Iwona  66 186 21.06.87 Lublin AZS AWF Gorzów Wlkp.
  KWAŚNIEWSKA Michalina 91 186 03.06.16 Łódź ZLKL Zielona Góra
Tyczka RATAJCZAK  Justyna 85 4.20 25.07.05 Biała Podlaska ZLKL Zielona Góra
Trójskok SADACH Aneta 75 13.75 21.07.02 Szczecin Błękitni Osowa Sień
Kula 4kg KORALEWSKA Izabela 85 16.51 19.05.07 Praga LKS Lubusz Słubice
Dysk 1kg KORALEWSKA Izabela 85 56.66 26.07.05 Drezno LKS Lubusz Słubice
Oszczep 600g FLAK  Florentyna  52 54.32 14.05.72 Berlin Lumel Zielona Góra
Młot 4kg ZIENKOWICZ Agata 64.94 25.05.17 Zielona Góra ALKS AJP Gorzów Wlkp.
7-bój TYMIŃSKA Karolina 83 6.230 30/31.07.10 Barcelona ZLKL Zielona Góra
4 x 100m LUBTOUR Zielona Góra 47.32 12.08.88 Grudziądz  
  W.Nowakowska 68,G.Pilecka 69,I.Nowak 68,M.Fabiańska 66  
4 x 400m BŁĘKITNI OSOWA SIEŃ 3:39.95 06.08.00 Kraków  
  G.Płocka 83, M.Chrust 78, D.Stokowska 82, M.Pskit 76  
Chód 5km KIBA  Katarzyna  73 23:47.0 20.04.91 Słubice LKS Lubusz Słubice
Chód 10km BOBKO  Agnieszka 72 53:30.0 06.05.89 Alitus LKS Lubusz Słubice

 

SENIORZY
100m LINKA  Tomasz 73 10.39 13.06.98 Sopot Błękitni Osowa Sień
200m GALANT  Henryk 56 21.17 13.06.76 Furth Lubtour Zielona Góra
400m FÓRMAŃSKI Mateusz 91
46.16 02,07.11 Gdańsk ZLKL Zielona Góra
800m CZAPIEWSKI  Paweł 78 1:43.22 17.08.01 Zurich LKS Lubusz Słubice
1500m GRACZYK Zbigniew 78 3:37.09 12.06.03 Ostrawa AZS AWF Gorzów Wlkp.
3000m KACZMAREK Michał 77 7:56.41 04.06.03 Cottbus LLKS Gubin
5000m POPŁAWSKI Radosław 83 13:46.80 26.07.05 Biała Podlaska MKS-T ASTRA Nowa Sól
10000m POPŁAWSKI Radosław 83 29:04.94 06.05.06 Międzyzdroje MKS-T ASTRA Nowa Sól
Maraton GLINKA  Waldemar  68 2:11:53 26.09.99 Berlin Błękitni Osowa Sień
110 pł BUDZIŁŁO  Artur 79 13.70 18.08.01 Gdańsk Lubtour Zielona Góra
400 pł NOWAK  Andrzej 67 51.44 05.08.84 Plowdiw Zryw  Zielona Góra
3000 prz. POPŁAWSKI Radosław 83 8:17.32 24.08.04 Ateny MKS-T ASTRA Nowa Sól
W dal CYBULSKI  Grzegorz 51 8.11 28.05.78 Tarnów Lubtour Zielona Góra
Trójskok HOFFMAN  Zdzisław 59 16.58 10.05.81 Warszawa Lubtour Zielona Góra
Wzwyż BICZYSKO  Dariusz 62 228 01.07.83 Birmingham Lubtour Zielona Góra
Tyczka ANDRZEJCZUK  Edward 62 518 12.09.87 Zielona Góra Lubtour Zielona Góra
Kula 7,26kg SZULC  Adam 53 18.37 01.05.81 Żagań Lubtour Zielona Góra
Dysk 2kg PRACZYK Wojciech 93 58.49 16.06.12 Bielsko Biała ULKS UCZNIAK Szprotawa
Młot 7,26kg KONDRATOWICZ  Wojciech 80 81.35 13.07.03 Bydgoszcz AZS AWF Gorzów Wlkp.
Oszczep 800g TRAFAS  Dariusz  72 85.78 13.07.01 Oslo AZS AWF Gorzów Wlkp.
10-bój ŻURAWICZ  Ireneusz 78 7.551 5/6.07.03 Talin AZS AWF Gorzów Wlkp.
4 x 100m LUMEL Zielona Góra 41.20 11.08.73 Warszawa  
  S.Tarnawski 53, R.Mądry 54, Z.Siuda 55, A.Burzyński 55  
4 x 400m LKS BŁĘKITNI Osowa Sień 3:13.83 05.07.05 Zamość  
  Ł.Hajduk 84, Ł.Pryga 85, P.Dąbrowski 95, K.Askuntowicz 84  
Chód 10 DACKA  Mariusz 65 42:21.99 06.06.88 Lublin AZS AWF Gorzów Wlkp.
Chód 20 DACKA  Mariusz 65 1:26.15 17.04.88 Ruse AZS AWF Gorzów Wlkp.

 

Back to Top