Kalendarz 2018

DATAZAWODYMIEJSCEREGULAMIN / PROGRAMWYNIKI
17.03 90. Przełajowe Mistrzostwa Polski Seniorów + U20+ U18 Żagań  - pdf
24.03 MMM Biegi przełajowe Nowa Sól  - xls
05.04 Sztafetowe biegi przełajowe - miasto Zielona Góra  -  -
13.04 Wojewódzkie przełajowe biegi sztafetowe Babimost  - pdf
14.04 Piknik Rzutowy Wiechlice doc xls
17.04 CZWARTEK LA Zielona Góra xls xls
20.04 LOM Miasto U18+U20 Zielona Góra docdoc xls
24.04 Zawody otwarcie sezonu Nowa Sól docdoc xls
25.04 CZWARTEK LA Zielona Góra xls xls
27.04 Otwarcie Sezonu Zielona Góra doc xls
03.05 Otwarcie Sezonu Słubice docxls xls
11.05 CZWÓRBÓJ Miasto dzieczęta Zielona Góra    
12.05 Mityng Chrobrego i Ottona III Szprotawa docdoc  doc
14.05 CZWÓRBÓJ Miasto chłopcy Zielona Góra    
16.05 CZWARTEK LA Zielona Góra xls  
17.05 LOM Miasto U16 Zielona Góra    
19-20.05 Międzynarodowy Mityng Startu Słubice docpdf  doc
19.05 4. Memoriał Z. Szelesta Warszawa pdf  
22.05 CZWARTEK LA - FINAŁ Zielona Góra xls  
26.05 Liga Juniorów Słubice    
26-27.05 Wielobój Rzutowy Weteranów Zielona Góra    
28.05 LOM Miasto U14 Zielona Góra    
29.05 LOM FINAŁ U18+U20 Zielona Góra docdoc xls
30.05 LOM FINAŁ Czwórbój Zielona Góra    xlsxls
02.06 Mityng Ogólnopolski AK ANATOL Żary doc  
04.06 LOM FINAŁ U14 Sulęcin    
04.06 Liga SKS Żary   xls
05.06 II Memoriał im. T. Cyplika Nowa Sól doc
doc
 
09-10.06 Mistrzostwa Polski LZS Słubice xls  
14.06 LOM FINAŁ U16 Słubice doc xls
23-26.06 72. Mistrzostwa Polski U20 Włocławek pdf  
30.06-01.07 35. Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Sieradz pdf  
05-08.07 2. Mistrzostwa Europy U18 Gyor (HUN) pdf  
10-15.07 17. Mistrzostwa Świata U20 Tampere (FIN) pdf  
20-22.07 94. Mistrzostwa Polski Seniorów Lublin pdf  
27-29.07 XXIV Finały OOM Chorzów pdf  
07-12.08 24. Mistrzostwa Europy Berlin pdf  
01.09 Miting z okazji 100 - lecia niepodległości Zielona Góra    
04.09 Miting Winobrania Zielona Góra    
08-09.09 3. Puchar Kontynentów IAAF Ostrawa (CZE) pdf  
08-09.09 MMM Wrocław    
22-23.09 Mistrzostwa Polski U16- Mały Memoriał Kusocińskiego Bełchatów    
29-30.09 Jesienne Wieloboje Zielona Góra    
01-12.10 3. Letnie Igrzyska Olimpijskie Młodzieży U18 Buenos Aires (ARG) pdf  
05.10 XVI Mityng Euroregionu PRO-EUROPA-VIADRINA Słubice    
06.10 Słubicki Miting rzutowy weteranów Słubice    
10-11.11 Biegi Niepodległości Słubice    
Back to Top