kalendarz

Wyniki

kalendarz

Historyczny sukces Startu Gorzów

Mistrzostwa Polski juniorów osób niepełnosprawnych odbyły się w Kozienicach 12-13.05.2018r. Gorzowscy Lekkoatleci zdominowali Mistrzostwa Polski juniorów wygrywając klasyfikacje drużynową.

64. Orlen Memoriał Janusza Kusocińskiego

Stadion Śląski pozwala wkroczyć polskiej lekkoatletyce w nowy etap. W przededniu jubileuszu 100-lecia Polskiego Związku Lekkiej Atletyki możemy zaprosić na pierwsze z serii wielkich wydarzeń lekkoatletycznych w Chorzowie.

Wiechlice: ponad 200 zawodników na pikniku

Ponad 200 zawodników wzięło udział w Pikniku rzutowym jaki odbył się w weekend w Wiechlicach. Początek sezonu przyniósł wiele wartościowych wyników. Wszystkie rezultaty dostępne są w zakładce wyniki.

Nowa Sól: MMM dla Lubuszan

24 marca 2018r. na terenie Wodnego Światu w Nowej Soli rozegrano Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Biegach Przełajowych w których wystartowało ponad 130 zawodników z 23 klubów z woj. dolnośląskiego i lubuskiego. Lubuszanie wygrali w punktacji wojewódzkiej zdobywając 41 punktów, a dolnośląskie zdobyło 39 pkt.

Biała Podlaska: 3 medale I dnia Mistrzostw Polski młodzików

Lubuscy lekkoatleci zdobyli trzy medale rozgrywanych w Białej Podlaskiej Mistrzostwach Polski do lat 16. Dwa krążki wywalczyły zawodniczki ALKS AJP Gorzów Wielkopolski - Alicja Kaczmarek złoty na 600 metrów (1:37.76) oraz Olga Rzeszowska na 100 metrów (12.71). Obie trenowane przez Tomasza Saska.

Kolejny złoty medal dołożył Jakub Mott w biegu na 200m przez płotki. Zawodnik Mirosława Krzyżanowskiego (ZLKL Zielona Góra) uzyskał czas 26.04.

Słubice: mityng powakacyjny - wyniki

Wyniki zakończonego mityngu powakacyjnego w Słubicach.

Do pobrania:

Wyniki - doc

Zielona Góra: Jesienne Wieloboje

Wstępny program minutowy oraz komunikat organizacyjny zawodów Jesienne Mistrzostwa Zielonej Góry w Wielobojach.

Program - doc

Komunikat - doc

Słubice: Mityng powakacyjny

Regulaminy mityngu powakacynego, który odbędzie się 15 września w Słubicach.

Regulamin - doc

Słubice: regulaminy PRO EUROPA VIADRINA oraz memoriału Zdzisława Skręty

Regulaminy zawodów Pro Europa Viadrina (06.10) oraz Memoriału weteranów im. Zdzisława Skręty (07.10), które odbędą się w Słubicach.