kalendarz

Wyniki

kalendarz

Zielona Góra: Mityng Pożegnanie Wakacji

Wstępny program minutowy oraz regulamin mityngu Pożeganie Wakacji, który odbędzie się 30 sierpnia w Zielonej Górze.

Do pobrania:

Program minutowy - xls

Regulamin - doc

Warszawa: województwo lubuskie na 11 miejscu

Kluby z województwa lubuskiego uzbierały łącznie 166,5 pkt podczas zakończonych finałów 23. Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Wynik pozwolił na zajęcie 11 miejsca w klasyfikacji województw.

Warszawa: Czak wicemistrzem Polski

Jakub Czak (LKS Lubusz Słubice) zajął drugie miejsce w biegu na 110m pł juniorów młodszych, podczas trwającej w Warszawie 23. Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Zawodnik Jacka Grześkowiaka uzyskał czas 14.10s.

Warszawa: Krasicka z brązem na płotkach

Wiktoria Krasicka (AZS-AWF Gorzów Wlkp.) zajęła trzecie miejsce w biegu finałowym na 100 metrów przez płotki. Zawodniczka Izabeli Zaleskiej-Posmyk uzyskała czas 14.18s. Czwarta w tym biegu była Karolina Pacholak (ALKS AJP Gorzów Wlkp.) - 14.23s, a ósma Sandra Sikorska (AZS-AWF Gorzów Wlkp.) - 14.64s.

Warszawa: Strzeszewski na podium w chodzie

Tomasz Strzeszewski zdobył brązowy medal w porannej sesji trzeciego dnia 23. Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Zawodnik Sebastiana Papugi czasem 52:07.26 zdobył tym samym 5 medal dla województwa lubuskiego.

Warszawa: Sabajtis ze srebrem, Skopiński z brązem

Gracjan Sabajtis (AZS AWF Gorzów Wlkp.) zdobył srebrny medal w rzucie młotem 5kg. W konkursie finałowym zawodnik Zenona Kowalskiego uzyskał 63.81m. Drugiego dnia medal wywalczył jeszcze Michał Skopiński (ZLKL Zielona Góra). Nasz kulomiot stanął na najniższym stopniu podium uzyskując 18.59m. Trenerem zawodnika jest Jerzy Walczak.